:


8. 9. 2017
Junior I STANDARD - Children European Grand Prix
Blazek Vojtech
10113928
Neradova Adela
10113929
Junior I
Czech Republic
Cadilek Adam
10112754
Holikova Vanesa
10083911
Junior I
Czech Republic
Dusa Jakub
10107428
Hamranova Lara
10107427
Junior I
Slovakia
Elkeslassy Meir
10107373
Moshe Moran
10107374
Junior I
Israel
Felcman Matyas
10090329
Hejna Klara
10090328
Junior I
Czech Republic
Flashler Itay
0
Ayvazov Neta
0
Junior I
Israel
Hartlein Akos
10097300
Farkas Greta Eva
10097305
Junior I
Hungary
Hruska Stepan
10112759
Vejrostova Jolana
10112758
Junior I
Czech Republic
Mihók David
0
Ptáčková Julie
0
Juvenile II
Czech Republic
Moskvin Lev
10113063
Redekop Alice
10113064
Junior I
Russia
Naruskevicius Faustas
10100459
Pavsukova Anastasija
10100460
Junior I
Lithuania
Papp Adam Istvan
10097307
Gal Dalma
10097306
Junior I
Hungary
Pavelka Samuel Ondrej
10112787
Hutkova Darina
10112789
Juvenile II
Czech Republic
Petras Jan
10097958
Petrasova Veronika
10097959
Junior I
Czech Republic
Prikhodko Yonatan
0
Sakharov Yasmin
0
Junior I
Israel
Ratushniak Mykola
10084806
Buryak Dariia
10084807
Junior I
Ukraine
Ruszkowski Tomasz
10100064
Mozdyniewicz Julia
10100063
Junior I
Poland
Sapojnikov Adam
0
Sweed Romi
0
Junior I
Israel
Siff Anton
10101425
Matvejeva Katerin
10095760
Junior I
Estonia
Slepicka Adam
10107590
Klapova Jana
10107591
Junior I
Czech Republic
Sustić Roko
0
Marki Marta
0
Junior I
Croatia
Vadana Rares Emanuel
10082085
Neculae Maria Tea
10080406
Junior I
Romania
Volodin Fedor
10109303
Achapkina Svetlana
10094176
Junior I
Russia
Wiese Tilo
10098428
Zinser Jale
10093658
Junior I
Switzerland


WDSF European CHampionship YOUTH STANDARD
Andrei Tudor Gabriel
10083338
Kristensen Nikita Loew
10045346
Youth
Denmark
Bjelac Juraj
10055806
Faizerakhmanova Renata
10090178
Youth
Croatia
Bodini Marco
10074382
Charitonovaite Kristina
10075696
Youth
Italy
Bruck Jakub
10085646
Riebauerova Anna
10070865
Youth
Czech Republic
Caks Zan
10075903
Roatis-Iacob Celsea
10094388
Youth
Austria
Chassouand Yoann
10086329
Rey Lea
10090531
Youth
France
Chzhen Oleg
10079364
Ageeva Alina
10088204
Youth
Russia
Constantin Elvin
10084763
Adochitei Carina
10084764
Youth
Ireland
Corrodi Davide
10086552
Kucharczyk Maja
10106025
Youth
Switzerland
Davarashvili Giorgi
10097783
Gladkich Tali
10097784
Youth
Israel
Donato Luciano
10088081
Diodati Adele
10088080
Youth
Italy
Eroshenko Nikita
10103422
Barkova Anastasiya
10113319
Youth
Azerbaijan
Hafner Jan
10071374
Erzen Pina
10071767
Youth
Slovenia
Hansen Ole Thomas
10085278
Bjerkaas Julie Gudim
10085277
Youth
Norway
Hofstetter Philipp
10094051
Issaev Anastassia
10061113
Youth
Switzerland
Holmboe Philip
10068851
Guttorm Ninni Kristine Thorbjoernsen
10102461
Youth
Norway
Hristov Hristo
10096748
Tsoncheva Pavlina
10107395
Youth
Bulgaria
Ionel Egor
10106496
Schumichin Rita
10064882
Junior II
Germany
Jarnec Ivan
10071303
Ekart Ana
10065434
Youth
Slovenia
Jehrlander Axel
10089962
Stefanescu Ines Maria
10082911
Youth
Sweden
Kachan Anton
10074881
Shevtsova Maria
10095721
Youth
Azerbaijan
Kapanen Antti
10074826
Varstala Ada
10097247
Youth
Finland
Kapanen Antti
10074826
Varstala Ada
10097247
Youth
Finland
Kavran Jurica
10071211
Vusic Tihana
10071212
Youth
Croatia
Kieszek Michal
10073401
Stefanska Julia
10080676
Youth
Poland
Kivisaar Kris-Jarlet
10081407
Lootus Maria-Elisabeth
10073168
Youth
Estonia
Korol Danylo
10104505
Leskiv Ulyana
10104500
Youth
Ukraine
Korpas Gabriel
10093677
Murajdova Vanessa
10094353
Youth
Slovakia
Kusnir Dima
10092419
Gumeniuc Valeria
10080707
Youth
Moldova
Lamsa Eetu
10062470
Prykari Emilia
10086762
Youth
Finland
Maidaniuk Mihail
10074903
Shymanskaya Olga
10074902
Youth
Belarus
Meskauskas Gedvinas
10072845
Bliujute Ugne
10075168
Youth
Lithuania
Meszaros Bence Levente
10075729
Balanescu Liliana
10075728
Youth
Hungary
Mitkus Valentinas Rokas
10087638
Dominguez Garcia Gemma
10073796
Youth
Spain
Nagailic Veaceslav
10093816
Dudoglo Nina
10075723
Youth
Moldova
Nyborg Mathias
10092630
Amby Karoline Jenny
10073814
Youth
Denmark
Pecens Vladislavs
10072611
Bahushevich Aliaksandra
10069344
Youth
Latvia
Pedrosa Francisco
10074702
Alcobaca Mariana
10074704
Youth
Portugal
Petkovic Gavrilo
10094746
Jevtic Sara
10082356
Youth
Serbia
Petrovic Lazar
10094299
Avramovic Katarina
10094298
Youth
Serbia
Prikryl Tomas
10072019
Los Chovancova Sanela
10071851
Youth
Czech Republic
Pugachev Maxim
10065523
Oxas Kira
10083602
Youth
Russia
Rotar Ilia
10109974
Barjabin Silvia Susanne
10073540
Youth
Estonia
Seikauskas Simonas
10072850
Norusaite Liucija
10072849
Youth
Lithuania
Sevcik Filip
10087132
Dokusova Simona
10080493
Youth
Slovakia
Skriabnev Stanislav
10088234
Papazian Milena
10080089
Youth
Armenia
Stan Tiberiu-Florin
10084788
Grigore Daria
10082413
Youth
Romania
Steinfelds Ricards
10075470
Zukaite Atile
10081610
Youth
Latvia
Szalai Denes Ferenc
10076138
Balla Petra
10076137
Youth
Hungary
Tajak Mateusz
10099395
Surys Julia
10099396
Youth
Poland
Tufar Alexandr
10080708
Trifonova Desislava
10076028
Youth
Bulgaria
Turk Ata Erdem
10073652
YURTYERI DOGA
10072434
Youth
Turkey
Verba Iaroslav
10075925
Shykun Yaroslava
10103273
Youth
Ukraine
Yatsun Nikita
10059677
Yatsun Elisabeth
10059679
Youth
Germany
Zhukouski Mikita
10074878
Reuko Linda
10081283
Youth
Belarus
Zhybchyn Valentin
10085768
Bysell Tyra
10102194
Youth
Sweden
Zicoane Heler Sebastian Alin
10094886
Copos Anca
10094887
Youth
Romania
Zveniatsky Tomer
10095334
Litvin Yana
10095335
Youth
Israel


SOCH RS STANDARD
Ayvazov Alon
10104745
Nof Romy
10102878
Youth
Israel
Bayerle Petr
10085645
Snajderova Barbora
10085652
Adult
Czech Republic
Bencze Istvan
10057863
Prozlik Anna
10081617
Adult
Hungary
Bethuelsen Staale
10075760
Ingebrigtsen Ida
10075761
Adult
Norway
Biernat Jaroslaw
10074362
Rutkowska Wiktoria
10070225
Adult
Poland
Borbas Csaba
10084040
Toth Emilia
10083802
Adult
Hungary
Degutis Einoras
10075487
Petruna Valery Mishel
10072560
Adult
Lithuania
Fedc Pijus
10102715
Pekeliunaite Simona
10072844
Youth
Lithuania
Gwizdz Filip
10102617
Jagla Karolina
10108773
Adult
Poland
Jeziorowski Michal
10034089
Piotrowska Aleksandra
10087278
Adult
Poland
Kasilov Volodymyr
10059775
Dreier Yulia
10061318
Adult
Switzerland
Kucharczyk Konrad
10076261
Ejsmont Marta
10111618
Youth
Poland
Melentii Alexei
10081029
Avram Raluca
10081019
Adult
Moldova
Mestek Martin
10065298
Stareckova Anna
10072016
Adult
Czech Republic
Pecha Roman
10072692
Koldova Eliska
10073834
Adult
Czech Republic
Sabadash Alekhey
10062710
Kulikova Anastasiia
10115250
Adult
San Marino
Stanonik Herbert
10055833
Soboleva Alina
10102574
Adult
Austria
Tigyi Milos
10088313
Barillova Jana
10055869
Adult
Slovakia
Toth Daniel
10069050
Slezakova Janka
10088315
Adult
Slovakia
Turebekov Tauke
10068749
Imbondo Sofia
10071021
Adult
Slovakia
Čech Michal
0
Gubíková Natalia
0
Adult
Slovakia


WDSF OPEN SENIOR III STANDARD
Birndorfer Peter
10017482
Pothfelder Christina
10017483
Senior III
Germany
Bourgeois Denis
10027743
Dufkova Marie Magdalena
10038442
Senior III
France
Cenciper Giora
10075012
Cenciper Marina
10075011
Senior III
Israel
Donello Ivone
10032621
Pupin Daniela
10032622
Senior III
Italy
Dub Robert
10003559
Schaefer-Nouza Sylvia
10003560
Senior III
Austria
Engel Guenter
10045303
Engel Erika
10045304
Senior III
Austria
Gleiszner Peter
10045390
Zwick Sabine
10066763
Senior III
Austria
Grad Rudolf
10091272
Grad Sylvia
10091271
Senior III
Austria
Kalny Wolfgang
10075244
Kalny Ursula
10075245
Senior III
Austria
Keller Dirk
10016904
Schulz Heidemarie
10016905
Senior III
Germany
Kerschner Manfred
10033517
Kuegler Monika
10033518
Senior III
Austria
Kolehmainen Hannu
10111304
Kaskisola Pirjo
10111302
Senior III
Finland
Kulhavy Frantisek
10082516
Kulhava Ladislava
10082515
Senior III
Czech Republic
Maccelli Claude
10051463
Amerini Daniela
10051464
Senior III
Italy
Mistelberger Hans
10072450
Kopp Gertrude
10072451
Senior III
Austria
Pauser Michael
10075863
Molecz Claudia
10075865
Senior III
Austria
Prkna Ludek
10042495
Prknova Romana
10042496
Senior III
Czech Republic
Strom Henrik
10041464
Strom Gitte Fransoe
10041465
Senior III
Denmark
Thierfelder Eckhard
10022978
Deumer Sylvia
10022979
Senior III
Germany
Valenta Walter
10003635
Vogler Sylvia
10038457
Senior III
Austria
Vymetal Jan
10102195
Vymetalova Aurelie
10102196
Senior IV
Czech Republic
Wiener Josef
10087559
Wiener Eva-Maria
10087560
Senior III
Austria
Zeman Jaroslav
10095259
Zemanova Petra
10095260
Senior III
Czech Republic
Zinsler Martin
10071621
Dvorak Eva
10097721
Senior III
Austria


WDSF OPEN SENIOR IV STANDARD
Cech Bohumil
10003939
Cechova Pavla
10003940
Senior IV
Czech Republic
Cinybulk Jiri
10081573
Krejcova Vera
10081572
Senior IV
Czech Republic
Drewitz Wolfgang
10013185
Kohn Eva-Mary
10013186
Senior IV
Germany
Galli Massimo
10043730
Fossati Fiorella
10043731
Senior IV
Italy
Gilioli Adriano
10042156
Pavan Lucia
10042157
Senior IV
Italy
Gloeckner Karl-Ludwig
10013187
Gloeckner Heidemarie
10013188
Senior IV
Germany
Gutmann Rudolf
10066753
Gutmann Monika
10066754
Senior IV
Austria
Kast Klaus
10007943
Kast Irene
10007944
Senior IV
Germany
Kralik Janos
10084063
Kralik Janosne
10084064
Senior IV
Hungary
Mangard Kurt
10062584
Mangard Helga
10062585
Senior IV
Austria
Marroni Giancarlo
10095453
Hale Jacqueline
10095452
Senior IV
Italy
Nydegger Peter
10017802
Reichen Marlise
10017803
Senior IV
Switzerland
Pick Ralf
10018358
Kruse Helga
10018359
Senior IV
Germany
Schoenfelder Siegfried
10019882
Marcinczyk Irene
10019883
Senior IV
Germany
Vymetal Jan
10102195
Vymetalova Aurelie
10102196
Senior IV
Czech Republic
Weber Helmut
10099921
Weber Felizitas
10099922
Senior IV
Austria


SOCH U 21 LATIN
Degutis Einoras
10075487
Petruna Valery Mishel
10072560
Adult
Lithuania
Kucharczyk Konrad
10076261
Ejsmont Marta
10111618
Youth
Poland
Kulebakin Dmitry
10072915
Sviridenko Daria
10097261
Adult
Russia
Kuzmin Nikita
10070728
Wirt Nicole
10040247
Adult
Germany
Lukasovas Matas
10087128
Monginaite Rugile
10082877
Adult
Lithuania
Ovsievitch David
10055258
Stefkova Katarina
10095143
Adult
Germany
Sabadash Alekhey
10062710
Kulikova Anastasiia
10115250
Adult
San Marino
Turebekov Tauke
10068749
Imbondo Sofia
10071021
Adult
Slovakia


Junior I LATIN - Children European Grand Prix
Blazek Vojtech
10113928
Neradova Adela
10113929
Junior I
Czech Republic
Cadilek Adam
10112754
Holikova Vanesa
10083911
Junior I
Czech Republic
Cervenak David
10115146
Stoklasova Julie
10115148
Juvenile II
Czech Republic
Dusa Jakub
10107428
Hamranova Lara
10107427
Junior I
Slovakia
Elkeslassy Meir
10107373
Moshe Moran
10107374
Junior I
Israel
Felcman Matyas
10090329
Hejna Klara
10090328
Junior I
Czech Republic
Flashler Itay
0
Ayvazov Neta
0
Junior I
Israel
Hartlein Akos
10097300
Farkas Greta Eva
10097305
Junior I
Hungary
Hruska Stepan
10112759
Vejrostova Jolana
10112758
Junior I
Czech Republic
Kolozsvary Matyas
10113373
Balogh Adel Emese
10113374
Junior I
Hungary
Mihók David
0
Ptáčková Julie
0
Juvenile II
Czech Republic
Moskvin Lev
10113063
Redekop Alice
10113064
Junior I
Russia
Naruskevicius Faustas
10100459
Pavsukova Anastasija
10100460
Junior I
Lithuania
Papp Adam Istvan
10097307
Gal Dalma
10097306
Junior I
Hungary
Pavelka Samuel Ondrej
10112787
Hutkova Darina
10112789
Juvenile II
Czech Republic
Petras Jan
10097958
Petrasova Veronika
10097959
Junior I
Czech Republic
Pragr Adam
10112779
Samsonkova Nela
10112880
Junior I
Czech Republic
Prikhodko Yonatan
0
Sakharov Yasmin
0
Junior I
Israel
Ratushniak Mykola
10084806
Buryak Dariia
10084807
Junior I
Ukraine
Ruszkowski Tomasz
10100064
Mozdyniewicz Julia
10100063
Junior I
Poland
Sapojnikov Adam
0
Sweed Romi
0
Junior I
Israel
Siff Anton
10101425
Matvejeva Katerin
10095760
Junior I
Estonia
Slepicka Adam
10107590
Klapova Jana
10107591
Junior I
Czech Republic
Sustić Roko
0
Marki Marta
0
Junior I
Croatia
Vadana Rares Emanuel
10082085
Neculae Maria Tea
10080406
Junior I
Romania
Volodin Fedor
10109303
Achapkina Svetlana
10094176
Junior I
Russia
Wiese Tilo
10098428
Zinser Jale
10093658
Junior I
Switzerland








9. 9. 2017
WDSF World CHampionship Junior II STANDARD
Alemdaroglu Yigit
Polat Nehir
Junior II
Turkey
Alexeyev Veniamin
Abisheva Nabilya
Junior II
Kazakhstan
Ameljushenko Alari
Kallas Sandra
Junior II
Estonia
Andersons Roberts
Rasimjonoka Jekaterina
Junior II
Latvia
Andrei Petcu
Bianca Buzuleac
Junior II
Romania
Arys Kasparas
Kiciatovaite Rugile
Junior II
Lithuania
Atias Idan
Ately Shiraz
Junior II
Israel
Bjelac Jakov
Vidas Magdalena
Junior II
Croatia
Brener Ron
Itelman Michal
Junior II
Israel
Buda Patrik
Budova Silvia
Junior II
Slovakia
Burant Jan
Placha Eliska
Junior II
Czech Republic
Cazacu Stefan
Balan Tatiana
Junior II
Moldova
Cimbir Dragos
Rotaru Beatricia
Junior II
Moldova
Djordjevic Nino
Gedl Ana
Junior II
Slovenia
Filipchuk Ivan
Ganska Evelina
Junior II
Ukraine
Fleischer Tim
Gardellini Cynthia
Junior II
Germany
Gomes Filipe
Batista Lara
Junior II
Portugal
Grande Sebastiano
Basile Desiree Sebastiana
Junior II
Italy
Grinevics Andrejs
Razina Ksenija
Junior II
Latvia
HLADE BRIN
Walter Laura
Junior II
Slovenia
Holm Leho
Lutter Marleen
Junior II
Estonia
Ionel Egor
Schumichin Rita
Junior II
Germany
Ivanina Andriy
Bois Alizee
Junior II
France
Ivanov Ivan
Hadzhieva Siyana
Junior II
Bulgaria
Iwicki Jakub
Kristiansen Synne Westin
Junior II
Norway
Karoglou Nikolaos
Moschou Polyvia
Junior II
Greece
Kazlouski Dzmitry
Kalamoyets Zlata
Junior II
Belarus
Kohon Patrik
Kiss Luca
Junior II
Hungary
Kokkonen Lassi
Bruun Saaga
Junior II
Finland
Kricheli Roy
Riabushkina Mariia
Junior II
Austria
Krupa Matthew
Billings Nicole
Junior II
Poland
Kvaran Axel
Johannsdottir Hildur Bjork
Junior II
Iceland
Kwasniak Robert
Dziedziczak Natalia
Junior II
Poland
Lavrukhin Daniel
O'Connor Katie
Junior II
Ireland
Lukashou Mikita
Cruijsberg Sandrina
Junior II
Netherlands
Luttinen Miko
Porsti Hanna
Junior II
Finland
Makarovas Laurynas
Chepauskaite Emilija
Junior II
Lithuania
Mangoni Edoardo
Iaconi Benedetta
Junior II
Italy
Marita Ciprian Petre
Bumba Oana Tamara
Junior II
Romania
Ota Ayumu
Ota Nagomi
Junior II
Japan
Ozyigit Eren
Buyukkapucu Serenay
Junior II
Turkey
Pons Duran Marc
Contreras Fernandez Lucia
Junior II
Spain
Pop Andrei-Gabriel
Lupse Melissa-Adysa
Junior II
Austria
Pugachev German
Tishova Ariadna
Junior II
Russia
Radulovic Martin
Radulovic Masa
Junior II
Serbia
Reshetnikov Ivan
Kharinova Elizaveta
Junior II
Russia
Romanowski Adrian
Olafsdottir Sigrun Rakel
Junior II
Iceland
Shevchenko Maxim
Logachyova Angelina
Junior II
Kazakhstan
Shvaibovich Aliaksandr
Tsikhamirava Palina
Junior II
Belarus
Shvaitser Leon
Guissine Alissa
Junior II
Canada
Sipos Dominik
Goldianova Bianka
Junior II
Slovakia
Sotome Kosei
Eika Sotome
Junior II
Japan
Statev Stanimir
Kravetz Yelyzaveta
Junior II
Bulgaria
Tomanek Jonas
Ruzickova Lucie
Junior II
Czech Republic
Tsikhanovskiy Vladislav
Cucer Anastasia
Junior II
Ukraine
Urban Istvan
Urban Lilla
Junior II
Hungary
Vadla Mats
Walde Mari
Junior II
Norway
Vargas Ian
Jimenez Sheyla
Junior II
Spain
Veic Dino
Jurilj Korina
Junior II
Croatia
Viana Andre
Marreiros Daniela
Junior II
Portugal
Vidovic Alexander
Pejovic Anastasija
Junior II
Serbia
Vinokurov Mikhail
Spirina Mayia
Junior II
Azerbaijan
Wiese Tilo
Zinser Jale
Junior I
Switzerland
van Rijn Sjoerd
Koene Jordan
Junior II
Netherlands


WDSF WORLD OPEN STANDARD
Aliberti Domenico
De Maio Giulia
Adult
Italy
Ambros Michal
Novotna Barbora
Adult
Czech Republic
Arena Luca
Orlandini Asja
Youth
Italy
Banu Rares
Banu Catinca
Youth
Austria
Bayerle Petr
Snajderova Barbora
Adult
Czech Republic
Bencze Istvan
Prozlik Anna
Adult
Hungary
Bethuelsen Staale
Ingebrigtsen Ida
Adult
Norway
Bjelac Juraj
Faizerakhmanova Renata
Youth
Croatia
Cicchitti Matteo
Brecikova Simona
Adult
Slovakia
Degutis Einoras
Petruna Valery Mishel
Adult
Lithuania
Del Gaone Matteo
Utkina Ekaterina
Adult
Russian Federation
Domorad Vit
Tejcova Simona
Adult
Czech Republic
Fus Dominik
Ziffova Terezia Valeria
Adult
Austria
Hofer Klemens
Westermayer Barbara
Adult
Austria
Ionel Alexandru
Tinnis Isabel
Adult
Germany
Jeziorowski Michal
Piotrowska Aleksandra
Adult
Poland
Kasilov Volodymyr
Dreier Yulia
Adult
Switzerland
Khokhlov Leonid
Shoshneva Alexandra
Adult
Russia
Kopt Maximilian
Seiringer Daniela
Adult
Austria
Ludma Tomas
Kaucka Emanuela
Adult
Czech Republic
Lukk Ergo
Orb Baile
Adult
Estonia
Marjanovic Petar
Fazekas Fanni
Adult
Hungary
Matejka Robin
Cupalova Nicol
Adult
Czech Republic
Mauerhofer Rainer
Wessely Tanja
Adult
Austria
Melentii Alexei
Avram Raluca
Adult
Moldova
Mestek Martin
Stareckova Anna
Adult
Czech Republic
Metlicky Jan
Hruba Veronika
Youth
Czech Republic
Mihu Catalin Andrei
Ramella Maria Isabel Lie
Adult
Norway
Musal Jan
Kukucova Jana
Adult
Czech Republic
Natucci Samuele
Trubiano Giulia
Youth
Italy
Panka Daniel
Panka Dorottya
Adult
Hungary
Paszewski Piotr
Mozdyniewicz Marta
Adult
Poland
Pavlov Kirill
Shinkariuk Kristina
Adult
Russia
Pecha Roman
Koldova Eliska
Adult
Czech Republic
Petkovic Gavrilo
Jevtic Sara
Youth
Serbia
Petrillo Carmine
Bonilauri Marzia
Adult
Albania
Pleyer Stepan
Feiferova Marketa
Adult
Czech Republic
Popovics Richard
Denes Edina
Adult
Hungary
Rybalko Danyil
Vaarvik Juliana
Youth
Norway
Sabadash Alekhey
Kulikova Anastasiia
Adult
San Marino
Sciamanna Eros
Jaglinska Anna Angelika
Adult
Poland
Sir Vilem
Siskova Hana Anna
Youth
Czech Republic
Sirocchi Marco
Kilin Dora
Adult
Romania
Stanonik Herbert
Soboleva Alina
Adult
Austria
Stec Matej
Popova Elena
Adult
Slovakia
Sveridonov Evgeny
Barkova Angelina
Adult
Russia
Szkutnik Bartlomiej
Brychcy Agata
Adult
Poland
Terekhov Artem
Aseeva Anna
Adult
Russia
Tigyi Milos
Barillova Jana
Adult
Slovakia
Toth Daniel
Slezakova Janka
Adult
Slovakia
Turebekov Tauke
Imbondo Sofia
Adult
Slovakia
Usanov Alexey
Merkelova Polina
Adult
Russia
Verba Iaroslav
Shykun Yaroslava
Youth
Ukraine
Voznyi Dmytro
Bezsalova Anastasiia
Adult
Ukraine
Wechselberger Meinrad
Testori Patricia
Adult
Austria
Zakharenko Pavel
Kreslova Veronika
Youth
Latvia
Zarybnicky Jakub
Kozlovska Tereza
Adult
Czech Republic
Zujevs Dmitrijs
Sirova Nela
Adult
Czech Republic


WDSF OPEN YOUTH STANDARD
Andrei Tudor Gabriel
Kristensen Nikita Loew
Youth
Denmark
Arena Luca
Orlandini Asja
Youth
Italy
Ately Eyal
Barel Noam
Youth
Israel
Ayvazov Alon
Nof Romy
Youth
Israel
Balko Andrej
Makkosova Liana
Youth
Slovakia
Banu Rares
Banu Catinca
Youth
Austria
Bednarz Jan
Lassak Wiktoria
Youth
Poland
Biele Artur
Kravcuka Marija Elizabete
Junior II
Latvia
Bjelac Juraj
Faizerakhmanova Renata
Youth
Croatia
Boldis Tomas
Rezkova Julia
Youth
Czech Republic
Bruck Jakub
Riebauerova Anna
Youth
Czech Republic
Caks Zan
Roatis-Iacob Celsea
Youth
Austria
Chmel Filip
Filounkova Petra
Youth
Czech Republic
Constantin Elvin
Adochitei Carina
Youth
Ireland
Corrodi Davide
Kucharczyk Maja
Youth
Switzerland
Czajka Kacper
Werblinska Gabriela
Youth
Poland
Czeto Marco
Fajnerova Deniska
Youth
Slovakia
Davarashvili Giorgi
Gladkich Tali
Youth
Israel
Deak Filip
Pabst Julia
Junior II
Slovakia
Depczynski Tomasz
Jurczak Paulina
Youth
Poland
Dolezal Radek
Kasalova Ela
Junior II
Czech Republic
Fedc Pijus
Pekeliunaite Simona
Youth
Lithuania
Fusek Oliver
Markova Gabriela
Youth
Czech Republic
Hafner Jan
Erzen Pina
Youth
Slovenia
Hansen Ole Thomas
Bjerkaas Julie Gudim
Youth
Norway
Hofstetter Philipp
Issaev Anastassia
Youth
Switzerland
Holmboe Philip
Guttorm Ninni Kristine Thorbjoernsen
Youth
Norway
Jarnec Ivan
Ekart Ana
Youth
Slovenia
Jesensky Jaroslav
Pavlovicova Simona
Junior II
Slovakia
Jodl David
Faltusova Klara
Youth
Czech Republic
Kapanen Antti
Varstala Ada
Youth
Finland
Kassai Tamas
Sliskova Nina
Youth
Slovakia
Kiselev Yaroslav
Philipchuk Sofia
Junior II
Russia
Korpas Gabriel
Murajdova Vanessa
Youth
Slovakia
Kovago David
Petak Magdolna
Youth
Hungary
Kucharczyk Konrad
Ejsmont Marta
Youth
Poland
Kummer Michal
Rehakova Petra
Youth
Czech Republic
Legin Tomas
Rozembergova Tamara
Youth
Slovakia
Lepski Daniel
Aschenbrenner Juliane
Youth
Germany
Maidaniuk Mihail
Shymanskaya Olga
Youth
Belarus
Mazac Martin
Dunajova Stepanka
Youth
Czech Republic
Meskauskas Gedvinas
Bliujute Ugne
Youth
Lithuania
Metlicky Jan
Hruba Veronika
Youth
Czech Republic
Mitkus Valentinas Rokas
Dominguez Garcia Gemma
Youth
Spain
Morgachev Kirill
Masharova Yana
Youth
Russia
Natucci Samuele
Trubiano Giulia
Youth
Italy
Nyborg Mathias
Amby Karoline Jenny
Youth
Denmark
PLANINSEK ALJAZ
ZVONAR KRISTINA
Youth
Slovenia
Pallas Krystof
Hendrychova Hana
Junior II
Czech Republic
Perakovic Lovro
Stanic Lea
Youth
San Marino
Petkovic Gavrilo
Jevtic Sara
Youth
Serbia
Petrovic Lazar
Avramovic Katarina
Youth
Serbia
Rak Roman
Igelska Kateryna
Junior II
Ukraine
Rambousek Richard
Bulirova Veronika
Youth
Czech Republic
Rybalko Danyil
Vaarvik Juliana
Youth
Norway
Savov Boris
Siva Emma
Junior II
Slovakia
Schimkowitsch Bernhard
Weinstabl Magdalena
Youth
Austria
Sevcik Filip
Dokusova Simona
Youth
Slovakia
Skriabnev Stanislav
Papazian Milena
Youth
Armenia
Slovak Daniel
Linhova Kristyna
Junior II
Czech Republic
Sorokin Ilya
Modlova Eva
Youth
Slovakia
Steinfelds Ricards
Zukaite Atile
Youth
Latvia
Stramkauskas Karolis
Bileviciute Emilija
Youth
Lithuania
Stritesky Vojtech
Kosmakova Sarka
Youth
Czech Republic
Szalai Denes Ferenc
Balla Petra
Youth
Hungary
Tajak Mateusz
Surys Julia
Youth
Poland
Turk Ata Erdem
YURTYERI DOGA
Youth
Turkey
Verba Iaroslav
Shykun Yaroslava
Youth
Ukraine
Zakharenko Pavel
Kreslova Veronika
Youth
Latvia
Zayats Roman
Pshyk Ulyana
Youth
Ukraine
Zveniatsky Tomer
Litvin Yana
Youth
Israel


WDSF OPEN SENIOR II STANDARD
Arena Antonino
Farnesi Elga
Senior II
Italy
Arlt Gunnar
Arlt Birgit
Senior II
Germany
Benko Ivan
Benkova Miroslava
Senior II
Slovakia
Cenciper Giora
Cenciper Marina
Senior III
Israel
Denti Oberdan
Cilloni Mariateresa
Senior II
Italy
Draeger Oliver
Simon-Draeger Andrea
Senior II
Germany
Ebner Harald
Wanek-Zajic Barbara
Senior II
Austria
Eskov Oleg
Mikhina Julia
Senior II
Russian Federation
Garanin Alexey
Belykh Julia
Senior II
Russia
Grebliauskas Arturas
Grebliauskiene Beata
Senior II
Lithuania
Hobl Achim
Hahn Kerstin
Senior II
Germany
Hosek Vlastimil
Pokorna Marcela
Senior II
Czech Republic
Jaeger Norbert
Jaeger-Eberhardt Beate Christine
Senior II
Germany
Jandejsek Milan
Pavlova Jana
Senior II
Czech Republic
Kniestedt Steffen
Kniestedt Antje
Senior II
Germany
Koula Miroslav
Michelova Jana
Senior II
Czech Republic
Maletz Konstantin
Maletz Corina
Senior II
Germany
Meer Patrick van der
Meer Sabrina van der
Senior II
Germany
Mistelberger Hans
Kopp Gertrude
Senior III
Austria
Mitterer Artur
Mitterer Petra
Senior II
Germany
Mokris Jan
Mokrisova Vera
Senior II
Czech Republic
Moreno Martin Valentin
Saez Ortega Montserrat
Senior II
Spain
Olkov Evgeny
Belyaeva Marina
Senior II
Russia
Pauser Michael
Molecz Claudia
Senior III
Austria
Pawlik Roland
Pawlik Jutta
Senior II
Austria
Pipal Radek
Pazderova Jana
Senior II
Czech Republic
Povolny Lukas
Novakova Katerina
Senior II
Czech Republic
Preininger Robert
Preininger Simona
Senior II
Slovenia
Pupik Rastislav
Mlyncarova Henrieta
Senior II
Slovakia
Rybarczyk Zbigniew
Schmidt Anke
Senior II
Germany
Schlossnickel Ernst
Schlossnickel Regina
Senior III
Austria
Schmid Ernst
Schmid-Weihs Margit
Senior III
Austria
Sipek Michael
Sipek Susanne
Senior II
Germany
Sivieri Alan
Rainieri Monica
Senior II
Italy
Spinelli Lorenzo
Marchetto Catia
Senior II
Italy
Suk Harald
Suk Susanne
Senior II
Austria
Sztasek Gerhard
Lepedat Karin
Senior II
Austria
Thomas Falk
Bisaccia Sabrina
Senior II
Germany
Unger Mario
Unger Andrea
Senior II
Austria
Vejda Michael
Hartner Alexandra
Senior II
Austria
Vrana Jiri
Vranova Jaromira
Senior II
Czech Republic


WDSF OPEN SENIOR I LATIN
Beranek Jan
Berankova Pavla
Senior I
Czech Republic
Burlakov Oleg
Naydenova Maria
Senior I
Russia
Chladny Marian
Galosova Andrea
Senior I
Slovakia
Deyl Zbynek
Deylova Martina
Senior I
Czech Republic
Durchanek Stanislav
Sebkova Katerina
Senior I
Czech Republic
Jansco Jozef
Sucha Zuzana
Senior I
Slovakia
Kubista Lukas
Kubistova Alzbeta
Senior I
Czech Republic
Kukan Josef
Kukan Barbora
Senior I
Czech Republic
Malinka Kamil
Malinkova Katarina
Senior I
Slovakia
Nevrla Lubos
Pistecka Petra
Senior I
Czech Republic
Psenak Peter
Psenakova Drahoslava
Senior I
Slovakia
Stano Tibor
Stano Lucie
Senior I
Czech Republic
Stoiber Alexander
Baeuerle Stephanie
Senior I
Austria
Szantho Peter
Juhasz-Szantho Szilvia
Senior I
Hungary
Timar Attila
Szalontai Kata
Senior I
Hungary


SOCH RS LATIN
Ayvazov Alon
Nof Romy
Youth
Israel
Borbas Csaba
Toth Emilia
Adult
Hungary
Brisuda Jakub
Grilusova Kristina
Adult
Slovakia
Cipar Dominik
Kozusnikova Dominika
Adult
Slovakia
Czeto Marco
Fajnerova Deniska
Youth
Slovakia
Freedman Irmy
Sirota Daniela
Youth
Israel
Hofstetter Philipp
Issaev Anastassia
Youth
Switzerland
Holy Tomas
Tomesova Charlotte
Adult
Czech Republic
Hulovskyy Arkadiy
Lendel Anastasiya
Youth
Ukraine
Ivanescu Alin Valentin
Kristof Diana
Youth
Romania
Jakubec Tomas
Kvasnickova Linda
Adult
Czech Republic
Kozel Lubomir
Sirocakova Adela
Adult
Czech Republic
Kulebakin Dmitry
Sviridenko Daria
Adult
Russia
Kuzmin Nikita
Wirt Nicole
Adult
Germany
Lukac Matus
Beresova Michaela
Adult
Slovakia
Lukasovas Matas
Monginaite Rugile
Adult
Lithuania
Michna Marian
Vesela Karolina
Adult
Czech Republic
Otahal Petr
Prokopova Vendula
Adult
Czech Republic
Ovsievitch David
Stefkova Katarina
Adult
Germany
Petrovic Lazar
Avramovic Katarina
Youth
Serbia
Ponist Krisztian
Zakar Agnes
Adult
Slovakia
Rovnak Samuel
Komorova Michaela
Adult
Slovakia
Sabadash Alekhey
Kulikova Anastasiia
Adult
San Marino
Stanonik Herbert
Soboleva Alina
Adult
Austria
Čech Michal
Gubíková Natalia
Adult
Slovakia


SOCH U 21 STANDARD
Balko Andrej
Makkosova Liana
Youth
Slovakia
Banu Rares
Banu Catinca
Youth
Austria
Bethuelsen Staale
Ingebrigtsen Ida
Adult
Norway
Czajka Kacper
Werblinska Gabriela
Youth
Poland
Degutis Einoras
Petruna Valery Mishel
Adult
Lithuania
Depczynski Tomasz
Jurczak Paulina
Youth
Poland
Domiter Hubert
Wasacz Karolina
Adult
Poland
Fus Dominik
Ziffova Terezia Valeria
Adult
Austria
Gwizdz Filip
Jagla Karolina
Adult
Poland
Kovago David
Petak Magdolna
Youth
Hungary
Kucharczyk Konrad
Ejsmont Marta
Youth
Poland
Morgachev Kirill
Masharova Yana
Youth
Russia
Petrovic Lazar
Avramovic Katarina
Youth
Serbia
Rybalko Danyil
Vaarvik Juliana
Youth
Norway
Sabadash Alekhey
Kulikova Anastasiia
Adult
San Marino
Turebekov Tauke
Imbondo Sofia
Adult
Slovakia








10. 9. 2017
Viennese Waltz contest
Ameljushenko Alari
Kallas Sandra
Junior II
Estonia
Bebjak Andrej
Koišová Linda
Adult
Slovakia
Bodis Botond
Kiss Flamina Hanna
Juvenile I
Hungary
Catalinoiu Denis-Gabriel
Spielmann Rebecca
Junior II
Austria
Deak Filip
Pabst Julia
Junior II
Slovakia
Dubay Juraj
Csáderová Alexandra
Junior II
Slovakia
Farkaš Martin
Lábska Anežka
Adult
Slovakia
Fusek Oliver
Markova Gabriela
Youth
Czech Republic
Gratzer Oliver
Privarova Lucia
Junior II
Slovakia
Jesensky Jaroslav
Pavlovicova Simona
Junior II
Slovakia
Karel Martin
Simonova Monika
Senior I
Slovakia
Kis Tamas Kristof
Nagyova Maria
Junior II
Slovakia
Kovács-Kalic Károly Péter
Farkas Liliána
Junior II
Hungary
Luttinen Miko
Porsti Hanna
Junior II
Finland
Mazac Martin
Dunajova Stepanka
Youth
Czech Republic
Moreno Martin Valentin
Saez Ortega Montserrat
Senior II
Spain
Muzlay Samuel
Wagnerova Helena
Junior II
Slovakia
Rybanic Branislav
Bilikova Lucia
Junior II
Slovakia
Shvaitser Leon
Guissine Alissa
Junior II
Canada
Voros Marek
Mlkvikova Jana
Junior II
Slovakia
Weinštuk Marek
Streďanská Natália
Youth
Slovakia
Štulrajter Adam
Filipová Kristína
Junior II
Slovakia


WDSF WORLD OPEN LATIN
Bashkirov Maxim
Razheva Anastasia
Adult
Russia
Bily Andre
Bila Tereza
Adult
Czech Republic
Boie Bogdan
Luchiv Natalia
Adult
Moldova
Borbas Csaba
Toth Emilia
Adult
Hungary
Brisuda Jakub
Grilusova Kristina
Adult
Slovakia
Bures Marek
Iermolenko Anastasiia
Adult
Czech Republic
Cena EJ Giovanni
Giai Baudissard Maddalena
Youth
Italy
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Adult
Czech Republic
Chobot Jan
Sadkova Michaela
Adult
Czech Republic
Civita Andrea
De Mitri Eleonora
Adult
Albania
Degutis Einoras
Petruna Valery Mishel
Adult
Lithuania
Dolgushin Alexey
Piatakhina Ksenia
Adult
Russian Federation
Dumitrescu Razvan
Joos Jacqueline
Adult
Germany
Engan Petter Andreas
Mardal Kine Marie
Adult
Norway
Forman Filip
Novakova Veronika
Adult
Czech Republic
Gal Tomas
Karaskova Sabina
Adult
Czech Republic
Grabenwoeger Tim
Cremar Natalie
Youth
Austria
Grigore Stefan
Filipescu Laura
Adult
Romania
Gusev Andrey
Bondareva Vera
Adult
Russia
Havir Jan
Spacilova Sarka
Adult
Czech Republic
Hofer Klemens
Westermayer Barbara
Adult
Austria
Hofstetter Philipp
Issaev Anastassia
Youth
Switzerland
Holy Tomas
Tomesova Charlotte
Adult
Czech Republic
Hulovskyy Arkadiy
Lendel Anastasiya
Youth
Ukraine
Incatasciato Giuseppe
Fus Eva
Adult
Austria
Jakubec Tomas
Kvasnickova Linda
Adult
Czech Republic
Kozel Lubomir
Sirocakova Adela
Adult
Czech Republic
Kulebakin Dmitry
Sviridenko Daria
Adult
Russia
Kuzmin Nikita
Wirt Nicole
Adult
Germany
Liaskovsky Artyom
Zaputriaeva Ksenia
Adult
Israel
Ludma Tomas
Kaucka Emanuela
Adult
Czech Republic
Lukac Matus
Beresova Michaela
Adult
Slovakia
Lukasovas Matas
Monginaite Rugile
Adult
Lithuania
Lyatov Volodymyr
Myshko Veronika
Adult
Ukraine
Mandlik Pavel
Johannesova Sarah
Youth
Czech Republic
Masaryk Vaclav
Chovancikova Klara
Adult
Czech Republic
Matejka Robin
Cupalova Nicol
Adult
Czech Republic
Michna Marian
Vesela Karolina
Adult
Czech Republic
Mihu Catalin Andrei
Ramella Maria Isabel Lie
Adult
Norway
Mikula Matej
Benova Samanta
Youth
Czech Republic
Mugerman Alon
Azimov Maria
Adult
Israel
Musal Jan
Kukucova Jana
Adult
Czech Republic
Napoli Alessandro
Giai Baudissard Matilde
Adult
Macedonia
Neidhart Felix
Karadzhiyan Ani
Adult
Austria
Nikitin Evgeny
Khurtina Julia
Youth
Russian Federation
Olmo Cerro Adrian
Olina Yana
Adult
Spain
Opichal Tomas
Manaskova Monika
Adult
Czech Republic
Otahal Petr
Prokopova Vendula
Adult
Czech Republic
Ovsievitch David
Stefkova Katarina
Adult
Germany
Pleyer Stepan
Feiferova Marketa
Adult
Czech Republic
Ponist Krisztian
Zakar Agnes
Adult
Slovakia
Pop Vlad Alex
Butor Zsofia
Adult
Hungary
Popovics Richard
Denes Edina
Adult
Hungary
Raducanu Bogdan
Ton Oana
Adult
Romania
Rovnak Samuel
Komorova Michaela
Adult
Slovakia
Sabadash Alekhey
Kulikova Anastasiia
Adult
San Marino
Sanjkovic Tin
Ilina Anna
Adult
Croatia
Sindler Jan
Jezikova Ester
Adult
Czech Republic
Sir Vilem
Siskova Hana Anna
Youth
Czech Republic
Skirdachev Vladislav
Tishchenko Anna
Adult
Russia
Sorokin Yan
Karimova Veronika
Adult
Russian Federation
Stanonik Herbert
Soboleva Alina
Adult
Austria
Stec Matej
Popova Elena
Adult
Slovakia
Sveridonov Evgeny
Barkova Angelina
Adult
Russia
Tanka Tomas
Feketova Dominika
Adult
Slovakia
Tojnar Martin
Jozifova Katerina
Adult
Czech Republic
Tormashev Roman
Alekhina Anastasia
Adult
Russia
Uvacek Tomas
Reiterova Martina
Adult
Slovakia
Vilasek Jan
Hosovska Vasilisa
Youth
Czech Republic
Zarybnicky Jakub
Kozlovska Tereza
Adult
Czech Republic
Zujevs Dmitrijs
Sirova Nela
Adult
Czech Republic


WDSF OPEN YOUTH LATIN
Ana Claudiu
Nemarnik Lucija
Youth
Croatia
Andrei Tudor Gabriel
Kristensen Nikita Loew
Youth
Denmark
Ately Eyal
Barel Noam
Youth
Israel
Ayvazov Alon
Nof Romy
Youth
Israel
Balko Andrej
Makkosova Liana
Youth
Slovakia
Baranyai Erik Gerhard
Ardelean Daria Alexia
Junior II
Romania
Bednarz Jan
Lassak Wiktoria
Youth
Poland
Bjelac Juraj
Faizerakhmanova Renata
Youth
Croatia
Boldis Tomas
Rezkova Julia
Youth
Czech Republic
Bota Lucas-Alexandru
Cretu Raluca-Maria
Junior II
Romania
Brand Felix
Lackner Janine
Youth
Austria
Bruck Jakub
Riebauerova Anna
Youth
Czech Republic
Cena EJ Giovanni
Giai Baudissard Maddalena
Youth
Italy
Chmel Filip
Filounkova Petra
Youth
Czech Republic
Constantin Elvin
Adochitei Carina
Youth
Ireland
Corrodi Davide
Kucharczyk Maja
Youth
Switzerland
Czeto Marco
Fajnerova Deniska
Youth
Slovakia
Davarashvili Giorgi
Gladkich Tali
Youth
Israel
Dolezal Radek
Kasalova Ela
Junior II
Czech Republic
Freedman Irmy
Sirota Daniela
Youth
Israel
Fusek Oliver
Markova Gabriela
Youth
Czech Republic
Grabenwoeger Tim
Cremar Natalie
Youth
Austria
Gratzer Oliver
Privarova Lucia
Junior II
Slovakia
Hafner Jan
Erzen Pina
Youth
Slovenia
Hansen Ole Thomas
Bjerkaas Julie Gudim
Youth
Norway
Hlavac Marian
Maturova Tereza
Youth
Czech Republic
Hofstetter Philipp
Issaev Anastassia
Youth
Switzerland
Hulovskyy Arkadiy
Lendel Anastasiya
Youth
Ukraine
Ignat Eduard Gabriel
Jurgut Luiza - Maria
Youth
Romania
Ivanescu Alin Valentin
Kristof Diana
Youth
Romania
Jarnec Ivan
Ekart Ana
Youth
Slovenia
Jasek Josef
Svatonova Nela
Youth
Czech Republic
Jodl David
Faltusova Klara
Youth
Czech Republic
Jurna Mark Richard
Metsalu Lisette
Youth
Estonia
Kalist Alexander
Kourilova Karolina
Youth
Czech Republic
Kapanen Antti
Varstala Ada
Youth
Finland
Kassai Tamas
Sliskova Nina
Youth
Slovakia
Kirsner Mario
Golombova Adela
Junior II
Czech Republic
Korpas Gabriel
Murajdova Vanessa
Youth
Slovakia
Kucharczyk Konrad
Ejsmont Marta
Youth
Poland
Kummer Michal
Rehakova Petra
Youth
Czech Republic
Maidaniuk Mihail
Shymanskaya Olga
Youth
Belarus
Mandlik Pavel
Johannesova Sarah
Youth
Czech Republic
Mandlik Pavel
Johannesova Sarah
Youth
Czech Republic
Maslak Daniel
Nebeska Karolina
Youth
Czech Republic
Mazac Martin
Dunajova Stepanka
Youth
Czech Republic
Meskauskas Gedvinas
Bliujute Ugne
Youth
Lithuania
Mikula Matej
Benova Samanta
Youth
Czech Republic
Morgachev Kirill
Masharova Yana
Youth
Russia
Mujiri Nikoloz
Neubauer Anna
Youth
Austria
Muntean Radu Constantin
Barbosu Stefania - Fernanda
Junior II
Romania
Nikitin Evgeny
Khurtina Julia
Youth
Russian Federation
Nyborg Mathias
Amby Karoline Jenny
Youth
Denmark
Oberemok Artem
Tomasova Ema
Youth
Slovakia
PLANINSEK ALJAZ
ZVONAR KRISTINA
Youth
Slovenia
Pallas Krystof
Hendrychova Hana
Junior II
Czech Republic
Pedrosa Francisco
Alcobaca Mariana
Youth
Portugal
Perakovic Lovro
Stanic Lea
Youth
San Marino
Rambousek Richard
Bulirova Veronika
Youth
Czech Republic
Savov Boris
Siva Emma
Junior II
Slovakia
Slovak Daniel
Linhova Kristyna
Junior II
Czech Republic
Sposato Jimmy
Ranvestel Aurora
Youth
Italy
Stritesky Vojtech
Kosmakova Sarka
Youth
Czech Republic
Tajak Mateusz
Surys Julia
Youth
Poland
Trinkus Augustinas
Salugaite Neda Elena
Junior II
Lithuania
Turk Ata Erdem
YURTYERI DOGA
Youth
Turkey
VUCINA MATIC
ROBAR ZERAK TOSIA
Youth
Slovenia
Vilasek Jan
Hosovska Vasilisa
Youth
Czech Republic
Zayats Roman
Pshyk Ulyana
Youth
Ukraine
Zgriba Darius-Nicolae
Mosoni Andreea-Cristina
Junior II
Romania
Zveniatsky Tomer
Litvin Yana
Youth
Israel


WDSF PD LATIN
Hein Jiri
Krncanova Lucia
Master Class I
Slovakia
Tsvietkov Oleksandr
Bodnaruk Valentyna
Adult
Ukraine


WDSF OPEN SENIOR I STANDARD
Boltz Michael
Boltz Veronika
Senior I
Austria
Borisov George
Au Yuk Man Ada
Senior I
Hong Kong
Botik Richard
Pokorna Alice
Senior I
Czech Republic
Burlakov Oleg
Naydenova Maria
Senior I
Russia
Chong Anthony
Chien Gloria
Senior I
Canada
Chudarek Tomas
Chudarkova Martina
Senior I
Czech Republic
Cirulli Roberto
Bertino Antonina
Senior I
Italy
Cirulli Roberto
Bertino Antonina
Senior I
Italy
Deyl Zbynek
Deylova Martina
Senior I
Czech Republic
Garanin Alexey
Belykh Julia
Senior II
Russia
Horti Arpad
Fekete Krisztina
Senior I
Hungary
Hummel Markus
Zwickle Astrid
Senior I
Austria
Jordan Christian
Sigmund-Jordan Sonja
Senior I
Austria
Karel Martin
Simonova Monika
Senior I
Slovakia
Kostov Bogdan
Miyashita Megumi
Senior I
Czech Republic
Kubista Lukas
Kubistova Alzbeta
Senior I
Czech Republic
Ninaus Mario
Ninaus Friederike
Senior II
Austria
Olkov Evgeny
Belyaeva Marina
Senior II
Russia
Pribyl Zdenek
Pribylova Lenka
Senior I
Czech Republic
Psenak Peter
Psenakova Drahoslava
Senior I
Slovakia
Rimkus Tomas
Surblyte Nerija
Senior I
Lithuania
Rothmiller Robert
Rothmiller Yvonne
Senior I
Germany
Schroeder Karsten
Rothe Christine
Senior I
Germany
Sedlar Milan
Grosupova Martina
Senior I
Czech Republic
Seiringer Andreas
Kopt Eveline
Senior I
Austria
Serak Miroslav
Serakova Lenka
Senior I
Czech Republic
Sidorin Vojtech
Bezpalcova Tereza
Senior I
Czech Republic
Simacek Ivo
Bendova Katerina
Senior I
Czech Republic
Stano Tibor
Stano Lucie
Senior I
Czech Republic
Vaczi Mark
Vaczi Noemi
Senior I
Hungary
Valicek Jiri
Jandova Veronika
Senior I
Czech Republic
Vesely Jiri
Vesela Zdenka
Senior I
Czech Republic


WDSF OPEN SENIOR II LATIN
Alam Rono Rashidul
Schmidt Alexandra
Senior II
Austria
Beres Frantisek
Beresova Miriam
Senior II
Slovakia
Cenciper Giora
Cenciper Marina
Senior III
Israel
Danero Roberto
Cicero Eleonora
Senior II
Italy
Eskov Oleg
Mikhina Julia
Senior II
Russian Federation
Florian Petr
Florianova Michaela
Senior II
Czech Republic
Heberer Joerg
Heberer Alexandra
Senior II
Germany
Hobl Achim
Hahn Kerstin
Senior II
Germany
Hochvart Lubomir
Hochvartova Iveta
Senior II
Slovakia
Kiss Mihaly
Farkas Monika
Senior II
Hungary
Kolehmainen Hannu
Kaskisola Pirjo
Senior III
Finland
Krause Andreas
Saleina Karin
Senior II
Germany
Lindfors Timo
Krutovskaya-Kauppinen Ekaterina
Senior II
Finland
Lux Helmut
Dulies Simone
Senior II
Austria
Mehl Andreas
Mehl Caroline
Senior II
Austria
Mistelberger Hans
Kopp Gertrude
Senior III
Austria
Mokris Jan
Mokrisova Vera
Senior II
Czech Republic
Moreno Martin Valentin
Saez Ortega Montserrat
Senior II
Spain
Posch Hubert
Binder Ruth
Senior III
Austria
Schweiger Karl-Heinz
Karoulis-Schweiger Olga
Senior II
Germany


WDSF OPEN JUNIOR II STANDARD - Children European Grand Prix
Alemdaroglu Yigit
Polat Nehir
Junior II
Turkey
Ameljushenko Alari
Kallas Sandra
Junior II
Estonia
Arys Kasparas
Kiciatovaite Rugile
Junior II
Lithuania
Atias Idan
Ately Shiraz
Junior II
Israel
Balcarek Tomas
Pribylova Barbora
Junior II
Czech Republic
Baranyai Erik Gerhard
Ardelean Daria Alexia
Junior II
Romania
Biele Artur
Kravcuka Marija Elizabete
Junior II
Latvia
Boruvka Daniel
Boruvkova Barbora
Junior II
Czech Republic
Bota Lucas-Alexandru
Cretu Raluca-Maria
Junior II
Romania
Buda Patrik
Budova Silvia
Junior II
Slovakia
Cadilek Adam
Holikova Vanesa
Junior I
Czech Republic
Catalinoiu Denis-Gabriel
Spielmann Rebecca
Junior II
Austria
Chuprinin Volodymyr
Sarukhanian Karyna
Junior II
Ukraine
Corba Filip
Tothova Hana
Junior II
Slovakia
Danilov Andrei Vlad
Ryabtseva Tetyana
Junior II
Slovakia
Deak Filip
Pabst Julia
Junior II
Slovakia
Dzemyda Rytis
Dobrovolskyte Kornelija
Junior II
Lithuania
Felcman Matyas
Hejna Klara
Junior I
Czech Republic
Florian Daniel
Valisova Natalie
Junior I
Czech Republic
Galik Martin
Imbondo Anette
Junior II
Slovakia
Gratzer Oliver
Privarova Lucia
Junior II
Slovakia
Hazin Yonatan
Kaykov Karin
Junior II
Israel
Helmich Viktor
Hola Helena
Junior I
Czech Republic
Hodny Dominik
Waldhauserova Nikola
Junior II
Czech Republic
Hruska Stepan
Vejrostova Jolana
Junior I
Czech Republic
Ivanov Ivan
Hadzhieva Siyana
Junior II
Bulgaria
Jesensky Jaroslav
Pavlovicova Simona
Junior II
Slovakia
Karoglou Nikolaos
Moschou Polyvia
Junior II
Greece
Kazlouski Dzmitry
Kalamoyets Zlata
Junior II
Belarus
Khlebnov Matvey
Dongauzer Daria
Junior II
Russia
Kis Tamas Kristof
Nagyova Maria
Junior II
Slovakia
Kiselev Yaroslav
Philipchuk Sofia
Junior II
Russia
Kokkonen Lassi
Bruun Saaga
Junior II
Finland
Kovacs-Kalic Karoly Peter
Farkas Liliana
Junior II
Hungary
Kralicek Simon
Koskova Nela
Junior II
Czech Republic
Kuca Josef
Serakova Daniela
Junior II
Czech Republic
Kuntos Vilem
Kabrtova Vendula
Junior I
Czech Republic
Lindevang Larsen Magnus
Kolesarova Slavka
Junior II
Slovakia
Los Chovanec Oliver
Sachova Tina
Junior II
Czech Republic
Luttinen Miko
Porsti Hanna
Junior II
Finland
Makarovas Laurynas
Chepauskaite Emilija
Junior II
Lithuania
Muzlay Samuel
Wagnerova Helena
Junior II
Slovakia
Ota Ayumu
Ota Nagomi
Junior II
Japan
Petras Jan
Petrasova Veronika
Junior I
Czech Republic
Poliak Martin
Farkasova Lenka
Junior II
Slovakia
Rak Roman
Igelska Kateryna
Junior II
Ukraine
Rudyj Bartosz
Zajac Aleksandra
Junior II
Poland
Rybanic Branislav
Bilikova Lucia
Junior II
Slovakia
Savov Boris
Siva Emma
Junior II
Slovakia
Shvaitser Leon
Guissine Alissa
Junior II
Canada
Slovak Daniel
Linhova Kristyna
Junior II
Czech Republic
Sotome Kosei
Eika Sotome
Junior II
Japan
Soukup Marian
Soukupova Karin
Junior II
Slovakia
Vargas Ian
Jimenez Sheyla
Junior II
Spain
Vengrynsky Petr
Vondrejcova Sara
Junior II
Czech Republic
Voros Marek
Mlkvikova Jana
Junior II
Slovakia
Zgriba Darius-Nicolae
Mosoni Andreea-Cristina
Junior II
Romania
van Rijn Sjoerd
Koene Jordan
Junior II
Netherlands


WDSF OPEN JUNIOR II LATIN - Children European Grand Prix
Alemdaroglu Yigit
Polat Nehir
Junior II
Turkey
Atias Idan
Ately Shiraz
Junior II
Israel
Balcarek Tomas
Pribylova Barbora
Junior II
Czech Republic
Baranyai Erik Gerhard
Ardelean Daria Alexia
Junior II
Romania
Biele Artur
Kravcuka Marija Elizabete
Junior II
Latvia
Boruvka Daniel
Boruvkova Barbora
Junior II
Czech Republic
Bota Lucas-Alexandru
Cretu Raluca-Maria
Junior II
Romania
Buda Patrik
Budova Silvia
Junior II
Slovakia
Cadilek Adam
Holikova Vanesa
Junior I
Czech Republic
Chuprinin Volodymyr
Sarukhanian Karyna
Junior II
Ukraine
Danilov Andrei Vlad
Ryabtseva Tetyana
Junior II
Slovakia
Dolezal Radek
Kasalova Ela
Junior II
Czech Republic
Drabik Dominik
Omastova Karolin
Junior II
Slovakia
Dzemyda Rytis
Dobrovolskyte Kornelija
Junior II
Lithuania
Felcman Matyas
Hejna Klara
Junior I
Czech Republic
Florian Daniel
Valisova Natalie
Junior I
Czech Republic
Galik Martin
Imbondo Anette
Junior II
Slovakia
Gratzer Oliver
Privarova Lucia
Junior II
Slovakia
Hazin Yonatan
Kaykov Karin
Junior II
Israel
Helmich Viktor
Hola Helena
Junior I
Czech Republic
Hodny Dominik
Waldhauserova Nikola
Junior II
Czech Republic
Hosek Lukas
Koudelova Monika
Junior II
Czech Republic
Hruska Stepan
Vejrostova Jolana
Junior I
Czech Republic
Indro Dominik
Dudasova Rebeca
Junior I
Slovakia
Jesensky Jaroslav
Pavlovicova Simona
Junior II
Slovakia
Karoglou Nikolaos
Moschou Polyvia
Junior II
Greece
Kazlouski Dzmitry
Kalamoyets Zlata
Junior II
Belarus
Khlebnov Matvey
Dongauzer Daria
Junior II
Russia
Kirsner Mario
Golombova Adela
Junior II
Czech Republic
Kis Tamas Kristof
Nagyova Maria
Junior II
Slovakia
Kiselev Yaroslav
Philipchuk Sofia
Junior II
Russia
Kokkonen Lassi
Bruun Saaga
Junior II
Finland
Kovacs-Kalic Karoly Peter
Farkas Liliana
Junior II
Hungary
Kralicek Simon
Koskova Nela
Junior II
Czech Republic
Kricheli Roy
Riabushkina Mariia
Junior II
Austria
Kuca Josef
Serakova Daniela
Junior II
Czech Republic
Kuntos Vilem
Kabrtova Vendula
Junior I
Czech Republic
Kvaran Axel
Johannsdottir Hildur Bjork
Junior II
Iceland
Lato Damiano
Pochi Asia
Junior II
Italy
Lindevang Larsen Magnus
Kolesarova Slavka
Junior II
Slovakia
Los Chovanec Oliver
Sachova Tina
Junior II
Czech Republic
Lukashou Mikita
Cruijsberg Sandrina
Junior II
Netherlands
Luttinen Miko
Porsti Hanna
Junior II
Finland
Makarovas Laurynas
Chepauskaite Emilija
Junior II
Lithuania
Muntean Radu Constantin
Barbosu Stefania - Fernanda
Junior II
Romania
Ota Ayumu
Ota Nagomi
Junior II
Japan
Petras Jan
Petrasova Veronika
Junior I
Czech Republic
Poletek Patryk
Matuszczyk Alicja
Junior II
Poland
Poliak Martin
Farkasova Lenka
Junior II
Slovakia
Raczek Hubert
Kowalska Magdalena
Junior II
Poland
Rak Roman
Igelska Kateryna
Junior II
Ukraine
Rebro Marek
Bachorikova Katka
Junior II
Slovakia
Romanowski Adrian
Olafsdottir Sigrun Rakel
Junior II
Iceland
Rudyj Bartosz
Zajac Aleksandra
Junior II
Poland
Rybanic Branislav
Bilikova Lucia
Junior II
Slovakia
Savov Boris
Siva Emma
Junior II
Slovakia
Shvaitser Leon
Guissine Alissa
Junior II
Canada
Slovak Daniel
Linhova Kristyna
Junior II
Czech Republic
Sotome Kosei
Eika Sotome
Junior II
Japan
Svitak Vitek
Stejskalova Karla
Junior I
Czech Republic
Tomanek Jonas
Ruzickova Lucie
Junior II
Czech Republic
Trinkus Augustinas
Salugaite Neda Elena
Junior II
Lithuania
Vargas Ian
Jimenez Sheyla
Junior II
Spain
Vengrynsky Petr
Vondrejcova Sara
Junior II
Czech Republic
Voros Marek
Mlkvikova Jana
Junior II
Slovakia
Zgriba Darius-Nicolae
Mosoni Andreea-Cristina
Junior II
Romania
Zima Jakub
Tepla Nikola
Junior II
Czech Republic
van Rijn Sjoerd
Koene Jordan
Junior II
Netherlands


564 812